管理用
您的名字
電郵地址
留言主題  
留言內容
網站地址
代表物 (請選擇代表您的圖案) [圖案參照]
刪除密碼 (刪除自己的留言時用,英數8文字以內)
文字色


無題 投稿者:阿東
2022/05/04(Wed) 05:26
No.26
 
注意:RG27我淨係擺DAY2(星期日)!!!

Re: 無題 小李
2022/05/07(Sat) 10:33
No.27
 

撞正媽媽節…

Re: 無題 阿東
2022/05/07(Sat) 19:25
No.28
 

唔係今個星期日!
係5月29日!

Re: 無題 小李
2022/05/10(Tue) 09:27
No.29
 

收到!
嗰日會來搵東媽

Re: 無題 阿東
2022/05/11(Wed) 05:57
No.30
 

聽講預售飛都賣到好熱鬧
可能好多人
量力而為啦<3




無題 投稿者:小李
2022/02/12(Sat) 12:28
No.20
 
東媽幾時擺攤位

Re: 無題 阿東
2022/02/12(Sat) 13:18
No.21
 

理論上4月17號擺RG
但開得成先算 :(

Re: 無題 小李
2022/02/12(Sat) 19:30
No.22
 

搞得成嘅話我一定過嚟搵東媽!

Re: 無題 阿東
2022/02/13(Sun) 05:31
No.23
 

多謝你 :')
希望搞得成!!

Re: 無題 male rain
2022/03/25(Fri) 14:29
No.24
 

一排冇嚟,我是來留名的

btw,點解會冇咗日記 一_一

Re: 無題 阿東
2022/04/03(Sun) 06:38
No.25
 

寫得太多舊嘢
費事畀人起底!!




無題 投稿者:阿遠
2021/08/30(Mon) 00:54
No.14
 
哇,係因緣帶領我返黎呢到

好耐無見!

Re: 無題 阿東
2021/09/07(Tue) 09:58
No.15
 

哇真係超耐超耐冇見!!!
你點呀有冇畫野?(我記得你以前有畫!!

Re: 無題 阿遠
2021/10/03(Sun) 20:30
No.18
 

之前無畫啦,不過最近因緣下接觸返少少

哇,原來已經好多年,時光飛逝啊

Re: 無題 阿東
2021/10/06(Wed) 11:26
No.19
 

十幾年都有咯
呢度已經係童年回憶嚟




連登post 投稿者:小李
2021/09/08(Wed) 20:32
No.16
 
發現連登有人開post幫東媽宣傳廢柴學園

《廢柴學園》可能係最搞笑嘅香港漫畫
https://lih.kg/2688394

Re: 連登post 阿東
2021/09/09(Thu) 07:37
No.17
 

仲有人記得果吓好嘢~




2021 投稿者:male_rain
2021/07/25(Sun) 22:55
No.8
 
好高興, 2021仲睇到新作品
8.7見

Re: 2021 阿東
2021/07/26(Mon) 15:20
No.9
 

畫得一次得一次
唔知仲有冇下次
到時見!

Re: 2021 male rain
2021/08/07(Sat) 15:33
No.10
 

好彩趕得切買到!

Re: 2021 阿東
2021/08/17(Tue) 07:05
No.13
 

多謝~你有去呀?
又唔報上名來?xd






【留言刪除表格】
留言編號 刪除密碼

KENT & MakiMaki