管理用
您的名字
電郵地址
留言主題  
留言內容
網站地址
代表物 (請選擇代表您的圖案) [圖案參照]
刪除密碼 (刪除自己的留言時用,英數8文字以內)
文字色


死圖啦 投稿者:小風
2022/10/15(Sat) 12:43
No.41
 
全部死圖

Re: 死圖啦 阿東
2022/10/18(Tue) 09:01
No.42
 

係呀:’(
網站大收皮要重建
可能個網實在太原始要淘汰
漫畫去住下面條link睇先
https://www.penana.com/user/89366




無題 投稿者:小李
2022/06/09(Thu) 22:38
No.37
 
東媽, 見到你哋個post討論都幾熱烈
請問有冇啲畫畫group 可join下?
最近都想畫下公仔

Re: 無題 阿東
2022/06/11(Sat) 06:11
No.38
 

discord都有畫畫group,不過我多數花生唔出聲
https://discord.gg/jPKkYPB2

一齊去連登傾囉~

Re: 無題 小李
2022/06/14(Tue) 07:58
No.39
 

入咗group, 不過都係食下花生先
唔識點開始交流[sosad]

Re: 無題 阿東
2022/06/14(Tue) 16:42
No.40
 

Discord都係傾插畫居多
如果多啲人傾漫畫就好




無題 投稿者:爆石
2022/05/29(Sun) 23:29
No.35
 
見到鏡花水月share咗《某天》!
https://www.facebook.com/flowerinmirror/posts/pfbid0455NUnQRTswmKnVRu57Y77ped6Fp3sb4bZuqdw4133x583hP7LrpemYA2upNn7LGl

Re: 無題 阿東
2022/05/30(Mon) 13:34
No.36
 

多謝支持~估唔到香港百合都有市場<3
哎呀不過我冇用fb了




無題 投稿者:阿東
2022/05/04(Wed) 05:26
No.26
 
注意:RG27我淨係擺DAY2(星期日)!!!

Re: 無題 小李
2022/05/07(Sat) 10:33
No.27
 

撞正媽媽節…

Re: 無題 阿東
2022/05/07(Sat) 19:25
No.28
 

唔係今個星期日!
係5月29日!

Re: 無題 小李
2022/05/10(Tue) 09:27
No.29
 

收到!
嗰日會來搵東媽

Re: 無題 阿東
2022/05/11(Wed) 05:57
No.30
 

聽講預售飛都賣到好熱鬧
可能好多人
量力而為啦<3

Re: 無題 小李
2022/05/21(Sat) 09:59
No.31
 

啱啱先睇到話當日1pm先再有機會買飛 sosad

Re: 無題 阿東
2022/05/23(Mon) 06:03
No.32
 

好似係,佢今年玩預售飛
又話減50%人口
唔知佢點玩,可能好多人
你有冇IG?入唔到可以msg我出嚟畀書你

Re: 無題 小李
2022/05/25(Wed) 17:03
No.33
 

有吖, 剛剛follow咗東媽了
不過我都希望入去睇下, 好多年冇行過同人展

Re: 無題 阿東
2022/05/28(Sat) 14:01
No.34
 

個個都餓咗好耐w




無題 投稿者:小李
2022/02/12(Sat) 12:28
No.20
 
東媽幾時擺攤位

Re: 無題 阿東
2022/02/12(Sat) 13:18
No.21
 

理論上4月17號擺RG
但開得成先算 :(

Re: 無題 小李
2022/02/12(Sat) 19:30
No.22
 

搞得成嘅話我一定過嚟搵東媽!

Re: 無題 阿東
2022/02/13(Sun) 05:31
No.23
 

多謝你 :')
希望搞得成!!

Re: 無題 male rain
2022/03/25(Fri) 14:29
No.24
 

一排冇嚟,我是來留名的

btw,點解會冇咗日記 一_一

Re: 無題 阿東
2022/04/03(Sun) 06:38
No.25
 

寫得太多舊嘢
費事畀人起底!!






【留言刪除表格】
留言編號 刪除密碼

KENT & MakiMaki